Akumulator WTX7A-BS ( YTX7A-BS ) żelowy 12 V UNIT
- Producent:
- Inny
![](SUCRO/images/delivery2.png)
![](SUCRO/images/delivery1.png)
![](SUCRO/images/return1.png)
*dotyczy wyłącznie przesyłek paczkomatowych InPost
Szybkie płatności on-line
![szybkie płatności](SUCRO/images/payment-logos1.png)
Płatności PayPo - kup i zapłać później!
![szybkie płatności](SUCRO/images/paypo.png)
Zgodnie z rozporząrzeniem parlamentu europejskiego I rady UE 2019/1148 z dnia 20 czerwca 2019 r. w sprawie wprowadzania do obrotu i stosowania prekursorów materiałów wybuchowych. Przy sprzedaży akumulatorów kwasowych oraz bezobsługowych sprzedawca jest zobowiązany do osobistego zalania akumulatora kwasem I sprzedaży takiego akumulatora w formie gotowej do użycia.
Sprzedaż takiego akumulatora w formie zalanej traktowana jest jako zakup indywidualny na specjalne życzenie klienta i nie podlega on zwrotowi ani prawu odstąpienia od umowy.
Akumulator żelowy to rodzaj akumulatora, który wykorzystuje elektrolit w postaci żelu. Dzięki swojej konstrukcji ma kilka istotnych zalet w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami kwasowymi:
- Możliwość montażu w dowolnej pozycji: Dzięki elektrolitowi w postaci żelu, nie ma ryzyka wycieku, co pozwala na montaż akumulatora w różnych pozycjach, nawet na boku.
- Większa żywotność: Akumulatory żelowe cechują się dłuższą żywotnością, ponieważ lepiej znoszą głębokie rozładowania oraz mają mniejsze ryzyko uszkodzenia płyt ołowiowych przez korozję czy zasiarczenie.
- Brak wycieków i mniejsze wymagania konserwacyjne: Konstrukcja żelowa eliminuje problem wycieku elektrolitu, a także ogranicza konieczność uzupełniania wody destylowanej.
- Lepsza praca w szerokim zakresie temperatur: Są bardziej odporne na ekstremalne warunki atmosferyczne w porównaniu z tradycyjnymi akumulatorami kwasowymi.
W zestawie:
- Akumulator
- Śruby
- Gwarancja
- Oryginalne pudełko
- Pojemność: 7Ah
- Prąd rozruchowy: 90A
- Napięcie: 12V
- Wysokość: 94mm
- Szrokość: 150mm
- Głębokość: 87mm
- Biegn dodanie po lewej stronie
Zastosowanie:
- Skutery
- Quady
![Placeholder](SUCRO/images/content/KONTAKT.jpg)